Akcija „Daugiau erdvės kiemuose“ jau įpusėjo

Akcija „Daugiau erdvės kiemuose“ jau įpusėjo

      Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos (GIA) inicijuota akcija „Daugiau erdvės kiemuose“ jau įpusėjo. Per akcijos pirmąsias tris savaites sulaukėme didelio gyventojų susidomėjimo ir aktyvumo, kurie išreikia savo norą atiduoti arba praneša apie aplinką teršiančias, eksploatuoti netinkamas transporto priemones (ENTP). Iš visų gautų pranešimų apie 70 procentų sudaro pranešimai apie be priežiūros paliktas ir eismui trukdančias ENTP, kurių savininkai yra nežinomi. GIA gautą informaciją perduoda policijos komisariatams. Šioje akcijoje aktyviausiai dalyvauja Kauno apskrities gyventojai, iš jų sulaukėme apie 40 procentų visų pranešimų.

„Džiaugiamės, kad gyventojai praneša apie kiemuose, paliktas eksploatuoti netinkamas transporto priemones, taip rūpindamiesi aplinka bei laisva vieta kieme“, – sako GIA direktorius Alfredas Skinulis.

Gyventojai ir įmonės, dėl įvairių priežasčių kiemuose laikantys nebenaudojamus, nebevažiuojančius automobilius, nusižengia teisės aktų reikalavimams ir gali būti baudžiami už aplinkos taršą, todėl rekomenduojame visiems pasinaudoti galimybe ir akcijos metu atsikratyti nebevažiuojančio automobilio. Visi norintys gali skambinti tel. 8 600 90030 arba rašyti el. paštu atliekos@gia.lt ir pranešti savo norą, kad nenaudojamas automobilis būtų nemokamai išgabentas iš kiemo, išrašyti visi būtini dokumentai, o jo atliekos sutvarkytos pagal visus teisės aktų reikalavimus. Už teigiamą rinkos vertę turinčią transporto priemonę savininkui bus sumokėta.

Akcija prasidėjusi gegužės 21 dieną tęsis iki birželio 30 dienos.