Įmonių darbuotojai atliekas gali rūšiuoti patogiau

Įmonių darbuotojai atliekas gali rūšiuoti patogiau

Picture1Antrus metus vykstantis projektas „Mes rūšiuojam Įmonėje“ skirtas visoms Lietuvos įmonėms. Projekte dalyvaujančių įmonių darbuotojai turi galimybę buitinės technikos, elektronikos ir nešiojamų baterijų atliekas rūšiuoti savo darbovietėse.

2013–2014 metų sezono metu projekte aktyviai dalyvavo daugiau nei 400 įmonių. Gausus projekto dalyvių būrys nuo projekto pradžios jau surinko  43 000 kg elektronikos ir 1 100 kg baterijų atliekų, kurias iškeitė į prizus!

Kaip ir pirmais projekto metais, už išrūšiuotas ir priduotas atliekas įmonių vadovai, darbuotojai, jų šeimų nariai  ir kiti asmenys rinks taškus, kuriuos galės iškeisti į projekto partnerių siūlomas prekes ar paslaugas (kino bilietus, karines pramogas gamtoje, sporto prekes, raštinės reikmenis ir t.t.). Aktyviai rūšiuodami, darbuotojai papildomai laimės vertingus prizus. Viskas ko reikia, tai suburti įmonės kolektyvą ir kartu rūšiuoti elektronikos ir baterijų atliekas. Atliekas iš įmonių renka UAB „Atliekų tvarkymo centras“.

Projektas padeda mokyti gyventojus teisingai tvarkyti atliekas, nešalinti elektronikos ir baterijų kartu su nerūšiuotomis komunalinėmis atliekomis. Netinkamai šalinamos atliekos kelia pavojų ne tik aplinkai, bet ir žmonių sveikatai. Suburkite savo kolektyvą ir prisijunkite prie projekto „Mes rūšiuojam. Įmonėje“. Raginame prisijungti prie atliekas rūšiuojančių įmonių ir saugoti gamtą kartu!

Įmones, norinčias dalyvauti projekte, kviečiame registruotis internetinėje svetainėje http://mesrusiuojam.lt/prisijunk-ir-tu/.