Vietoje skaidrios konkurencijos – užkulisiniai žaidimai

Vietoje skaidrios konkurencijos – užkulisiniai žaidimai

Po to, kai Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) kreipėsi į Antikorupcijos komisiją, Seimo Aplinkos apsaugos komitetą ir Aplinkos ministeriją, pateikdama medžiagą dėl  šiurkščių pažeidimų ir galimos korupcijos, vienos žiniasklaidos grupės priemonėse pasirodė informacija apie menamas GIA sąsajas su neteisėta veikla.

GIA vadovybė viešai ragina atliekų tvarkymo sektoriaus įstaigas ir organizacijas užsiimti sąžiningu ir nuosekliu darbu, o ne kurti sąmokslo teorijas, kurios tiriamos ir nepasitvirtina daugelį metų. Jei visi atliekų sektoriaus dalyviai dirbtų pagal įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimus, nereikėtų skleisti niekuo nepagrįstų gandų, užduotys būtų įvykdytos, o veiklos ataskaitos būtų priduotos laiku ir tinkamai. Tokiu atveju dangstant savo neveiklumo rezultatus nereikėtų ieškoti žurnalistų, kurie netgi nežino pagrindinio žurnalistikos objektyvumo principo – išklausyti abi puses.

Tuo pačiu visus, kuriems kyla bent menkiausia abejonė dėl GIA veiklos skaidrumo, kviečiame kreiptis www.gia.lt nurodytais kontaktais – jiems bus sudarytos sąlygos susipažinti su asociacijos veikla, bus atsakyta į visus klausimus, kurie kyla, pateikta visa reikalinga informacija

GIA vadovas Alfredas Skinulis