Alyvos

Aplinkosauginiai reikalavimai nustatyti alyvų platintojams

Informacinį plakatą apie alyvos atliekų keliamą pavojų aplinkai ir šių atliekų tvarkymo galimybes galite nemokamai parsisiųsti paspaudę ant žemiau pateiktų plakatų.

 

*-sujungus abi plakato dalis, gausis teisės aktų reikalavimus atitinkantis A3 (420×297 mm) formato plakatas.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2012 m. birželio 28 d. įsakymo Nr. D1-554 Reikalavimų visuomenės švietimui ir informavimui atliekų, kurioms taikomas gamintojo atsakomybės principas, tvarkymo klausimais tvarkos aprašo nuostatomis, transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugas teikiančios įmonės, kurios yra alyvos atliekų turėtojos, privalo šviesti ir informuoti vartotojus apie alyvos keliamą pavojų aplinkai ir šių atliekų tvarkymo galimybes.

     Informacija gali būti skelbiama naudojant vieną iš šių priemonių:

  • informaciją skelbiant informaciniuose stenduose (ne mažesniuose kaip A3 formato (420×297 mm));
  • informaciją pateikiant pardavimo/apmokėjimo už suteiktas pasaugas dokumentuose ir (ar) reklaminėje literatūroje, kuri naudojama teikiant paslaugas;
  • informaciją skelbiant transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugas teikiančios įmonės interneto svetainėje ir (ar) interneto naujienų svetainėse.

Jei pageidaujate, kad jūsų įmonėje, įstaigoje ar organizacijoje būtų pastatyta alyvų surinkimo talpa ir GIA suorganizuotų jų surinkimą – registruokitės el. paštu: atliekos@gia.lt ar tel.: +370 600 900 30 ir mes tuo pasirūpinsime.

Daugiau informacijos apie atliekų tvarkymo sistemą ir galimybe ja naudotis rasite – www.gia.lt kreipdamiesi el. paštu atliekos@gia.lt ar tel.: +370 600 900 30

Prisipildžius alyvų talpoms rašykite el. paštu atliekos@gia.lt ar skambinkite tel.: +370 600 900 30